Wrocław – 2 dni /WYCIECZKA SZKOLNA/

Symbol oferty:

SZK/WAR

Lokalizacja

Polska

Transport

Autokar

Wyżywienie

wg. programu

Zakwaterowanie

Hotel **/***

Program wyjazdu

Dzień 1
Wyjazd w godzinach porannych. Przejazd do Wrocławia. Przejazd do ZOO i wizyta w Afrykarium. Afrykarium to unikatowy na skalę światową kompleks przedstawiający różne ekosystemy związane ze środowiskiem wodnym Czarnego Kontynentu. W 19 akwariach i basenach o pojemności niemal 15 000 000 l wody prezentowane są zwierzęta zamieszkujące plaże i rafę koralową Morza Czerwonego, rzekę Nil, krainę Wielkich Rowów Afrykańskich, głębię Kanału Mozambickiego, plaże Wybrzeża Szkieletów (Namibia) i Dżunglę dorzecza Kongo. Kolejno, wizyta w Parku Szczytnickim i Ogrodzie Japońskim. Ogród Japoński stał się wrocławską namiastką kultury Kraju Kwitnącej Wiśni. Ogród powstał w latach 1902-1912 na Wystawę Światową organizowaną rok później. Centrum Poznawcze w Hali Stulecia – ta niezwykła edukacyjna przestrzeń przedstawia zwiedzającym historię Hali Stulecia, genezę jej powstania i przemian na przestrzeni lat, wprowadzając jednocześnie w świat architektonicznych projektów jutra. Przejazd do restauracji na obiadokolację. Przejazd do hotelu i nocleg.

Dzień 2
Śniadanie Przejazd do centrum Wrocławia. Zwiedzanie starówki: Przejście na Ostrów Tumski z gotycka katedrą św. Jana Chrzciciela i Ostrowa Piaskowego, Stare Jatki i przejście do rynku, Rynek i Plac Solny. Przejazd do centrum Wrocławia i dalsze zwiedzanie starówki. Barokowe ogrody Ossolineum i uniwersytet. Następnie Panorama Racławicka. Panorama Racławicka we Wrocławiu to jedno z niewielu miejsc na świecie, gdzie podziwiać można relikt dziewiętnastowiecznej kultury masowej. Wielkie malowidło
( 15 x 114 m ), dzięki zespoleniu szczególnych zabiegów malarskich (specjalna perspektywa) i technicznych (oświetlenie, sztuczny teren, zaciemnione, kręte podejście), „przenosi” widza w inną rzeczywistość i inny czas. Panorama Racławicka to pierwsze i jedyne zachowane do dziś polskie dzieło tego rodzaju. Wyjazd w drogę powrotną. Powrót w późnych godzinach wieczornych.

Termin i cena

Termin: wiosna/ jesień 2019

Cena: od 390 PLN

Świadczenia

Cena zawiera:

 • Przejazd autokarem klasy LUX (WC, Klimatyzacja, DVD),
 • 1 nocleg w hotelu pokoje 2/3-osobowe z łazienkami,
 • Wyżywienie: 1 śniadanie, 1 obiadokolacja,
 • Opiekę pilota,
 • Przewodnika lokalnego,
 • Ubezpieczenie NNW,
 • Bilety wstępu do zwiedzanych obiektów (Panorama Racławicka, ZOO z Afrykarium, Park Japoński, Katedra, Uniwersytet, Hala Stulecia)

Cena nie zawiera:

 • Napoi do kolacji,
 • Świadczeń nie wymienionych w ofercie.

Zainteresowała Cię oferta? Masz pytania?

Wyślij nam zapytanie!

9 + 10 =

Biuro Usług Turystycznych „WACTUR”

Ul. Długosza 34,
33-300 Nowy Sącz
NIP: 734 000 60 28

„WACTUR TRAVEL” s.c.
A. Mróz, M. Mróz

Ul. Długosza 34,
33-300 Nowy Sącz
NIP: 734 348 96 71

+48 18 443 79 80

telefon czynny w godzinach pracy biura

+48 515 107 260

telefon alarmowy czynny 24/7

wactur@o2.pl

napisz do nas!
}

Godziny pracy biura:

 • Poniedziałek – Piątek, 9:00 – 17:00
 • Sobota, 10:00 – 13:00

Nasze biuro