WŁOCHY: Włochy 10 dni Rzym środa

Symbol oferty:

18/19

Lokalizacja

Włochy

Transport

Autokar

Wyżywienie

HB

Zakwaterowanie

Hotel min. ***

Program wyjazdu

 

Dzień 1
Wyjazd z Polski  .  (godz. 6,oo) przejazd  przez terytorium Słowacji lub Czech, Austrii  w okolice Wenecji , zakwaterowanie , obiadokolacja i nocleg.

Dzień 2
Śniadanie.  Przejazd do Wenecji. Zwiedzanie Wenecji: przepłynięcie statkiem do placu Św. Marka-Bazylika Św. Marka, (msza święta) Most Westchnień, Most Rialto, spacer przez centrum historyczne. Przejazd do Padwy, zwiedzanie : Plac Prato, Bazylika Św. Antoniego oraz sanktuarium św. Leopolda Mandica. Przejazd w okolice Rimini (Największy kurort nad Adriatykiem), obiadokolacja, nocleg.

Dzień 3
Śniadanie, przejazd do Loreto, zwiedzanie: Bazylika Domku MB /Msza Święta/, cmentarz żołnierzy polskich. Przejazd do Manoppello – zwiedzanie Sanktuarium „Świętego Oblicza”. Przejazd do Lanciano, zwiedzanie miejsca „Cudu Eucharystycznego” , przejazd do S.G. Rotondo, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 4
Śniadanie, zwiedzanie sanktuarium św. O. Pio / Msza Święta/, czas wolny. Przejazd na Monte San Angelo – zwiedzanie miasta , oraz   Sanktuarium Michała Archanioła. Powrót do  hotelu, obiadokolacja i nocleg.

Dzień 5
Śniadanie. Przejazd Pietrelciny nawiedzenie miejsc związanych z życiem św. Ojca Pio. Przejazd do Pompei nawiedzenie Bazyliki Matki Bożej Różańcowej i msza święta. Przejazd w okolice Neapolu zakwaterowanie w hotelu obiadokolacja i nocleg.

Dzień 6
Śniadanie w hotelu wykwaterowanie i przejazd do centrum Neapolu. Zwiedzanie miasta-katedra św. Januarego, Sanktuarium Ojca Dolindo (msza święta) Castel Nuovo, Teatro San Carlo, Galeria Umberto I, Castel Uovo, spacer po nabrzeżu dzielnicy Margelina z podziwianiem zatoki neapolitańskiej. Przejazd na wzgórze Cassino nawiedzenie opactwa Benedyktynów oraz cmentarza żołnierzy polskich. Przejazd do Gaety i nawiedzenie sanktuarium pękniętej skały oraz groty turka. Przejazd w okolice Rzymu obiadokolacja i nocleg.

Dzień 7
Śniadanie, całodzienny pobyt w Rzymie,  udział w audiencji generalnej na placu Św. Piotra /uzależnione od obecności Papieża/. Zwiedzanie „Wiecznego Miasta”: Bazylika św. Krzyża w Jerozolimie z relikwiami z życia Chrystusa( msza święta), Bazylika Św. Jana na Lateranie, Święte schody, Bazylika Santa Maria Maggiore, Koloseum, Łuk Konstantyna, Piramida, Bazylika Św. Pawła za Murami, Kapitol, Fora Cesarskie, Plac Wenecki, Fontanna di Trevi, Plac Hiszpański-schody. Przejazd do hotelu – obiadokolacja o nocleg.

Dzień 8
Śniadanie,  Msza Święta w Bazylice Św. Piotra , przy Grobie Świętego JP II,  Watykan: Bazylika i Plac Św. Piotra. Czas wolny na zakupy.  Przejazd do Casci , zwiedzanie Sanktuarium Św. Rity ,przejazd do Asyżu. Zakwaterowanie,  obiadokolacja, nocleg.

Dzień 9
Śniadanie, zwiedzanie Asyżu: Bazylika MB Anielskiej /Msza Święta/, Bazyliki Św. Klary i Św. Franciszka, spacer przez centrum historyczne, czas wolny. Przejazd do Republiki San Marino, zwiedzanie, degustacja likierów, czas wolny na zakupy. Przejazd nocą przez terytorium Austrii i Słowacji do Polski.

Dzień 10
W drodze powrotnej  Msza Święta . Przyjazd do miejsca docelowego  w godz. popołudniowych.

Termin i cena

Termin: cały rok

Cena :  1.980,00   /os. 50-60osób+1gratis

Świadczenia

Cena zawiera:

 • 8 noclegów Hotel *** ( pokoje 2,3-  osobowe z łazienkami),
 • Śniadania i obiadokolacje wg programu,
 • Transport autokarem (video, WC, barek, klimatyzacja)
 • Ubezpieczenie (NW, KL) ,
 • Opieka pilota- przewodnika,
 • Opłaty wjazdowe do miast,
  Statek w Wenecji.
 • Zestawy TOUR-GUIDE.

Cena nie zawiera:

 • Pilot może zmienić kolejność realizacji programu
 • Cena nie obejmuje wina do kolacji

Uwagi:

Po Rzymie jeździmy autokarem !!

Zainteresowała Cię oferta? Masz pytania?

Wyślij nam zapytanie!

8 + 13 =

Biuro Usług Turystycznych „WACTUR”

Ul. Długosza 34,
33-300 Nowy Sącz
NIP: 734 000 60 28

„WACTUR TRAVEL” s.c.
A. Mróz, M. Mróz

Ul. Długosza 34,
33-300 Nowy Sącz
NIP: 734 348 96 71

+48 18 443 79 80

telefon czynny w godzinach pracy biura

+48 515 107 260

telefon alarmowy czynny 24/7

kontakt@wactur.com.pl

napisz do nas!

}

Godziny pracy biura:

 • Poniedziałek – Piątek, 9:00 – 17:00
 • Sobota, 10:00 – 13:00

Nasze biuro