HOLANDIA- 5 DNI: „Najpiękniejszy wiosenny ogród świata ”

Symbol oferty:

#

Lokalizacja

Holandia

Transport

Autokar

Wyżywienie

BB

Zakwaterowanie

Hotel min. ***

Trasa:

Zaanse Schans- Edam- Marken- Keukenhof- Amsterdam

Program wyjazdu:

Dzień 1 (Czwartek) /23.04.2020/
Wyjazd z Nowego Sącza o godzinie 16:00 (z pozostałych miast zgodnie z rozkładem). Nocny przejazd przez Polskę, Niemcy do Holandii.

Dzień 2 (Piątek) /24.04.2020/
Przerwa na toaletę poranną. Przyjazd do Skansenu Zaanse Schans. Jest to jedna z największych atrakcji turystycznych w Holandii, na miejscu zobaczymy m.in zabytkowe wiatraki, tradycyjną wytwórnię sera, XVII wieczne domki. Przejazd do Edamu, serowej stolicy Holandii, poprzecinanej licznymi kanałami z drewnianymi mostkami, szczycącego się bogatą tradycją serowarstwa. Zwiedzanie: Dam plein z długim wybrzuszonym mostem, elegancki Stadhuis z XVIII wieku, kościół św. Mikołaja, Kaaswaag – serowa waga miejska. Przejazd do Marken, wysepki, na której znajduje się dawna wioska rybacka niezmieniona od XVII wieku. Uroku dodają jej tradycyjne czarno-zielone domy na palach oraz sami mieszkańcy ubrani w tradycyjne ludowe stroje. Czas wolny na posiłek we własnym zakresie. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie i nocleg.

Dzień 3 (Sobota) /25.04.2020/
Śniadanie. Przejazd do Keukenhof. Dzień poświęcony na jedną z największych atrakcji turystycznych Holandii – odbywającą się tylko raz w roku Paradę Kwiatów – Bloemencorso Bollenstreek i Keukenhof – największy ogród wiosenny świata. Na 32 hektarach rozkwita tam co roku około 7 milionów tulipanów, żonkili, hiacyntów i innych roślin cebulowych. Rzędy kwiatów posadzono w przepięknym parku w stylu angielskim, który sam w sobie jest dziełem sztuki. Całość ogrodu jest starannie dopracowana, aleje kwiatowe są przeplatane rzeźbami i fontannami. Są tu również pawilony, które prezentują rośliny i kwiaty będące arcydziełami sztuki florystycznej. Parada Kwiatów to prawdziwe święto regionu. Hodowcy roślin cebulkowych przygotowują ogromne platformy ozdobione kwiatami. Zachwycające kolorami i kształtami budowle poruszają się powoli przy akompaniamencie muzyki orkiestr dętych oraz zespołów tanecznych. Panuje radosna atmosfera święta. Parada każdego roku rozpoczyna się w Noordwijk i kończy w Haarlemie. To około 40 km trasy, wiodącej przez malownicze miejscowości, co podnosi walory estetyczne tego święta. Czas wolny na posiłek we własnym zakresie. Przejazd do hotelu i nocleg.

Dzień 4 (Niedziela) /26.04.2020/
Śniadanie, wykwaterowanie. Przejazd do Amsterdamu. Stolica Holandii zwana „Wenecją Północy” położona jest na 90 wyspach połączonych ze sobą tysiącem mostów. Odwiedzimy tutaj Plac Rembrandta, targ kwiatowy, Plac Dam z Pałacem Królewskim, oraz legendarne centrum Amsterdamu z dzielnicą czerwonych latarni. Czas wolny w trakcie, którego turyści będą mogli odwiedzić najsłynniejsze muzea (Rijksmuseum, Muzeum Van Gogha, Muzeum Anny Frank – wszystkie dodatkowo płatne). Wieczorem wyjazd w drogę powrotną do Polski.

Dzień 5 (Poniedziałek) /27.04.2020/
Powrót do Nowego Sącza w godzinach przedpołudniowych.

 

Termin i cena

Termin: 23.04- 27.04.2020

Cena: 950 PLN

Świadczenia

Cena zawiera:

 • Przejazd autokarem (WC, Klimatyzacja, DVD, Caffe- Bar),
 • 2 noclegi w hotelach min. ** w pokojach 2-, 3- osobowych z pełnym węzłem sanitarnym,
 • Wyżywienie wg. programu: 2 śniadania
 • Opiekę pilota- przewodnika,
 • Kawę i herbatę podczas przejazdów,
 • Ubezpieczenie KL/NW

Cena nie zawiera:

 • Biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, opłat lokalnych oraz użyczenia urządzeń TOUR GUIDE (obligatoryjnie 35 EUR – nie podlega rozliczeniu),
 • Dopłaty do pokoju 1-osobowego (180 PLN),
 • Taksy klimatycznej (2 EUR/dzień)
 • Obiadokolacji
 • Świadczeń nie wymienionych w ofercie.

Rozkład jazdy

Zainteresowała Cię oferta? Masz pytania?

Wyślij nam zapytanie!

14 + 2 =

Biuro Usług Turystycznych „WACTUR”

Ul. Długosza 34,
33-300 Nowy Sącz
NIP: 734 000 60 28

„WACTUR TRAVEL” s.c.
A. Mróz, M. Mróz

Ul. Długosza 34,
33-300 Nowy Sącz
NIP: 734 348 96 71

+48 18 443 79 80

telefon czynny w godzinach pracy biura

+48 515 107 260

telefon alarmowy czynny 24/7

wactur@o2.pl

napisz do nas!
}

Godziny pracy biura:

 • Poniedziałek – Piątek, 9:00 – 17:00
 • Sobota, 10:00 – 13:00

Nasze biuro