CZARNOGÓRA- 10 DNI:

„Na ryby do Czarnogóry”

Symbol oferty:

#

Lokalizacja

Czarnogóra/ Bośnia i Hercegowina

Transport

Autokar

Wyżywienie

HB

Zakwaterowanie

Hotel min. ***

Trasa:

 Mostar- Pobyt w nadmorskim kurorcie Ćanj

Program wyjazdu:

Dzień 1
Wyjazd z Nowego Sącza o godz. 16:00. (z pozostałych miast według rozkładu jazdy połączeń antenowych). Przejazd tranzytowy przez Słowację, Węgry i Bośnię do Czarnogóry.

Dzień 2
Przerwa na poranną toaletę. Przejazd Kprzez terytorium Bośni i Hercegowiny panoramiczną trasą wzdłuż rzeki Neretwy. Przystanek w Jablanicy (możliwość degustacji słynnej baraniny którą zachwala Makłowicz. Następnie przejazd do Mostaru zwiedzanie miasta ze słynnym mostem architekta Sinana. Przejazd do Czarnogóry. Zakwaterowanie w hotelu w nadmorskiej miejscowości Ćanj , kolacja i nocleg.

Dzień 3- 8
Pobyt wypoczynkowy w nadmorskiej miejscowości Ćanj. Wyżywienie: śniadanie i obiadokolacja, nocleg.

Dzień 9
Śniadanie i wykwaterowanie z hotelu. Wyjazd w drogę powrotną do kraju. Przejazd przez Bośnię, Węgry, Słowację do Polski.

Dzień 10
Powrót do Nowego Sącza w godzinach południowych.

___________________________________________________________________________

/*Przez 5 wybranych dni zależnie od warunków pogodowych połów ryb z łodzi na morzu Adriatyckim ok. 3h w godzinach wczesno-rannych: (przed śniadaniem). Przez pozostałą część dnia możliwość połowu z brzegu. 1 raz podczas pobytu wyjazd na połów ryb z brzegu na Jeziorze Szkoderskim. Zapewniamy możliwość samodzielnego przyrządzenia ryb (Grill) lub przywiezienia ryb do Polski (Autokar wyposażony w dużą zamrażarkę)/.

 

Wycieczki fakultatywne:

/*realizowane przy min. 15 osobach/

Rejs po Boce Kotorskiej (+30 € /os)

Wczesne śniadanie i wyjazd z hotelu. Po drodze krótka foto-pauza na tarasie widokowym- Sveti Stefan-niedostępna dla turystów słynna „wyspa-hotel”, jednen z najbardziej ekskluzywnych nadadriatyckich kurortów. Przejazd do Tivatu, spacer po „Porto Montenegro” – zaokrętowanie na statek. Całodzienny rejs statkiem po „Boce Kotorskiej”. W trakcie rejsu : Herceg Novi – zwiedzanie, Plaża Zenice – plażowanie i ewentualna kąpiel, dla chętnych z możliwością wpłynięcia do „Błękitnej Groty” (opłata dodatkowa ok. 5 €/os)- uzależnione od warunków pogodowych, Perast: panorama prześlicznej barokowej osady nad Zatoką Kotorską. Wyspa Matki Bożej od Skał ze zwiedzaniem sanktuarium i muzeum. Kotor: warowne miasto nad przepiękną zatoką zwaną „Ustami Kotoru”, jego architektura to wspaniały zlepek wpływów bałkańskich i weneckich. Powrót do hotelu w godzinach wieczornych, obiadokolacja i nocleg.

 

Bar i Stari Bar (+15 € /os) /Niedziela/

Śniadanie, przejazd do Miejscowości Bar: Cerkiew prawosławna, katedra katolicka, port. /* Dla chętnych uczestnictwo w niedzielnej Mszy Świętej w języku czarnogórskim/. Następnie przejazd do Starego Baru: spacer po historycznej części najważniejszego czarnogórskiego portu, usytuowanej na zboczu górskim w oddaleniu od morza. Brama miejska, kościół św. Katarzyny, ruiny katedry św. Jerzego oraz położony poza miejskimi murami akwedukt turecki. Powrót do hotelu w godzinach południowych.

 

Albania i Ulcinj (+45 € /os)

Wczesny wyjazd z hotelu. (ok. godz. 05:00). Pobranie lunch pakietów na drogę. Przejazd na granicę Czarnogórsko- Albańską. Następnie przejazd nad Jezioro Szkoderskie, panorama zamku Rozafa oraz jeziora. Przejazd do Szkodry- zwiedzanie Katedry Katolickiej oraz jednego z meczetów. Czas wolny na zakupy w domach handlowych oraz na bazarze. Przejazd do miejscowości Kruje. Spacer po mieście z przepięknie zachowaną do dziś dzielnicą turecką oraz rodzinnym zamkiem Skenderbega. Powrót do Czarnogóry i przejazd do Ulcinj – miasta tchnącego klimatem Orientu, którego dużą część mieszkańców stanowią Albańczycy. Czas wolny na indywidualny spacer po miasteczku lub kąpiele w morzu na tzw. „Małej Plaży”. Następnie kolacja w jedne z restauracji. Zwiedzanie miasta- Starówka Ulcinj usytuowana jest na wysokim nadmorskim cyplu, otoczona murami obronnymi oraz pozostałościami nadmorskiej fortecy. Podziwianie zachodu słońca z tarasu widokowego. Powrót do hotelu w późnych godzinach wieczornych.

 

Monastry Ostrog i Jezioro Szkoderskie (+20 € /os)

Śniadanie. Przejazd i zwiedzanie: Monastyr Ostrog: wkomponowany w skałę zespół klasztorny obejmujący dolną cerkiew Wprowadzenia Bogurodzicy do Świątyni oraz górną cerkiew Św. Krzyża. Następnie przejazd do miejscowości Virpazar. Spacer wzdłuż wybrzeża Jeziora Szkoderskiego oraz po rezerwacie ptactwa wodnego i lilii wodnych. Powrót do hotelu w godzinach południowych.

 

Budva nocą (+10 € /os)

Wyjazd po kolacji. Spacer po starówce oraz czas wolny w jednym z najpiękniejszych kurortów Czarnogóry wpisanego na listę UNESCO. Powrót do hotelu około północy.

 

Kotor (+15 € /os)

Wyjazd po śniadaniu, przejazd do Kotoru. Kilkugodzinny pobyt w Kotorze. Czas wolny na spacer po mieście, plażowanie itd. Powrót do hotelu w godzinach popołudniowych.

 

 

Termin i cena


Termin: 07.08- 16.08.2021
Cena:  2 200 PLN –os. łowiąca
Termin: 27.08- 05.09.2021
Cena:  1 900 PLN –os. łowiąca
Termin: 10.09- 19.09.2021
Cena:  1 900 PLN –os. łowiąca

Świadczenia

Cena zawiera:

 • Przejazd autokarem (WC, Klimatyzacja, DVD, Caffe- Bar),
 • 7 noclegów w hotelach min. *** w pokojach 2-, 3- osobowych z pełnym węzłem sanitarnym,
 • Wyżywienie wg. programu,
 • Opiekę pilota- przewodnika,
 • Kawę i herbatę podczas przejazdów,
 • Ubezpieczenie KL/NW
 • połowy ryb według programu

Cena nie zawiera:

 • Dopłaty do pokoju 1-osobowego (+740 PLN),
 • Taksy klimatycznej (+1,50€/osoba dorosła/dzień, +0,75€/dzieci 12- 18 lat/dzień),
 • Napoi do obiadokolacji,
 • Świadczeń nie wymienionych w ofercie.

Uwagi:

 • Wymagany własny sprzęt do łowienia ryb
 • Połowy realizowane w zależności od warunków atmosferycznych

Rozkład jazdy

Zainteresowała Cię oferta? Masz pytania?

Wyślij nam zapytanie!

9 + 8 =

Biuro Usług Turystycznych „WACTUR”

Ul. Długosza 34,
33-300 Nowy Sącz
NIP: 734 000 60 28

„WACTUR TRAVEL” s.c.
A. Mróz, M. Mróz

Ul. Długosza 34,
33-300 Nowy Sącz
NIP: 734 348 96 71

+48 18 443 79 80

telefon czynny w godzinach pracy biura

+48 515 107 260

telefon alarmowy czynny 24/7

wactur@o2.pl

napisz do nas!

}

Godziny pracy biura:

 • Poniedziałek – Piątek, 9:00 – 17:00
 • Sobota, 10:00 – 13:00

Nasze biuro