Włochy Północne i Sanktuaria Francji

Symbol oferty:

Piel/4

Lokalizacja

Włochy/Francja

Transport

Autokar

Wyżywienie

HB

Zakwaterowanie

Hotel min. ***

Program wyjazdu

1 Dzień

Wyjazd z miejsca rozpoczęcia pielgrzymki o godzinie 05:00. Przejazd tranzytowy przez terytorium Słowacji, Austrii do Włoch. Zakwaterowanie w hotelu w okolicach Werony. Obiadokolacja i nocleg.

2 Dzień

Śniadanie i wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do centrum Werony – miasta Romea i Julii: rzymski amfiteatr Arena, Piazza dei Signori, Casa Capuleti ze słynnym balkonem szekspirowskiej Julii. Następnie przejazd do Turynu.: nawiedzenie Bazyliki Matki Bożej Wspomożenia Wiernych (relikwie św. Jana Bosko i jego ucznia- św. Dominika Savio), nawiedzenie Całunu w Katedrze Turyńskiej św. Jana Chrzciciela. Przejazd do hotelu. Zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.

3 Dzień

Wczesne śniadanie i wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do La Salette- nawiedzenie sanktuarium. Następnie przejazd tranzytowy przez Francję. Przyjazd do Lourdes. Zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja i nocleg.

4 Dzień

Śniadanie. Zwiedzanie sanktuarium Lourdes- Grota Masabielska, Bazyliki (Górna, Różańcowa, Piusa X), zwiedzanie miejsc związanych z życiem Św. Bernadetty. Czas wolny na indywidualną modlitwę. Obiadokolacja. Uczestnictwo w wieczornej procesji z lampionami. Nocleg.

5 Dzień

Wczesne śniadanie i wykwaterowanie z hotelu. Przejazd tranzytowy przez terytorium Francji. Późnym popołudniem przyjazd do San Remo najsłynniejszego kurortu nad Morzem Liguryjskim, znanego z festiwali, kasyna gry i targów kwiatowych. Spacer po Corso dell’Imperatrice z egzotycznymi palmami i La Pigna – malowniczym średniowiecznym starym mieście. Przejazd od hotelu. Zakwaterowanie. Obiadokolacja i nocleg.

6 Dzień

Śniadanie i wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do Genui. Zwiedzanie: gotycka katedra San Lorenzo, dom Krzysztofa Kolumba, Piazza del Ferrari z teatrem San Carlo i Palazzo Ducale, via Garibaldi z eleganckimi pałacami. Następnie przejazd do Mediolanu – kosmopolitycznej stolicy mody. Zwiedzanie: Piazza del Duomo ze słynną gotycką katedrą, Galleria Vittorio Emanuele z eleganckimi kawiarniami, tradycyjne miejsce spotkań mediolańczyków, Piazza della Scala ze słynną operą La Scala, Castello Sforzesco. Następnie przejazd nad Jezioro Garda, największe i najpopularniejsze jezioro włoskie. Krótka wizyta w miejscowości  Sirmione z bajkowym zamkiem rodziny Scaligerich. Przejazd do hotelu w okolicach Werony. Zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.

7 Dzień

Śniadanie i wykwaterowanie z hotelu. Przejazd  do przepięknie położonego klasztoru Monte di Lussari. Przejazd kolejką krzesełkową. Zwiedzanie sanktuarium. W godzinach południowych wyjazd w drogę powrotną do Polski.

8 Dzień

Powrót do Polski we wczesnych godzinach rannych.

 

Termin i cena

Termin: do uzgodnienia

Cena: od 850 PLN + 320 €/os

/przy min. 45 osobach pełnopłatnych/

Świadczenia

Cena zawiera:

 • Przejazd komfortowym autokarem klasy LUX (WC, DVD, Klimatyzacja),
 • 6 noclegów w hotelach min. *** w pokojach 2-,3- osobowych z pełnym węzłem sanitarnym,
 • Wyżywienie wg programu,
 • Opiekę pilota przewodnika,
 • Opłaty wjazdowe do miast,
 • kawę oraz herbatę podczas przejazdów.

Cena nie zawiera:

 • świadczeń nie wymienionych w ofercie,
 • napoi do obiadokolacji,
 • dopłaty do pokoju 1-osobowego.

 

Zainteresowała Cię oferta? Masz pytania?

Wyślij nam zapytanie!

5 + 10 =

Biuro Usług Turystycznych „WACTUR”

Ul. Długosza 34,
33-300 Nowy Sącz
NIP: 734 000 60 28

„WACTUR TRAVEL” s.c.
A. Mróz, M. Mróz

Ul. Długosza 34,
33-300 Nowy Sącz
NIP: 734 348 96 71

+48 18 443 79 80

telefon czynny w godzinach pracy biura

+48 515 107 260

telefon alarmowy czynny 24/7

wactur@o2.pl

napisz do nas!
}

Godziny pracy biura:

 • Poniedziałek – Piątek, 9:00 – 17:00
 • Sobota, 10:00 – 13:00

Nasze biuro