WŁOCHY: 9 dni (Rzym niedziela)

 

Symbol oferty:

18/19

Lokalizacja

Włochy

Transport

Autokar

Wyżywienie

HB

Zakwaterowanie

Hotel min. ***

Program wyjazdu

 

Dzień 1
 Wyjazd z Polski (godz.02,00-03,00 zależne od miejsca wyjazdu) przejazd  przez terytorium Słowacji lub Czech, Austrii i nawiedzenie austriackiego Sanktuarium Wniebowzięcia NMP z grobem św. Metodego, misjonarza Karyntii Maria Sall (msza święta). Przejazd  w okolice Wenecji , zakwaterowanie , obiadokolacja i nocleg.

Dzień 2
Śniadanie.  Przejazd Padwy, zwiedzanie : Plac Prato, Bazylika Św. Antoniego z grobem świętego oraz kaplicą relikwii (msza św.), oraz sanktuarium św. Leopolda Mandica. Przejazd do Santa Maria degli Angeli i nawiedzenie Bazyliki ze słynną Porziunculą i miejscami związanymi z życiem i śmiercią św. Franciszka. Przejazd do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 3
Śniadanie, przejazd do górnego Asyżu, zwiedzanie Bazyliki Św. Klary i Św. Franciszka (msza św.), spacer przez centrum historyczne, czas wolny. Przejazd do Roccaporena i zwiedzanie miejsc gdzie urodziła się oraz żyła św. Rita, Przejazd do Casci, zwiedzanie sanktuarium świętej Rity wraz z nawiedzeniem jej grobu. Przejazd do hotelu na obrzeżach Rzymu zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg..

Dzień 4
Śniadanie, całodzienny pobyt w Rzymie, ,  Msza Święta w Bazylice Św. Piotra , przy Grobie Świętego JP II,  Watykan: Bazylika i Plac Św. Piotra. Czas wolny na zakupy. c.d. zwiedzania Rzymu- Piramida, Bazylika Św. Pawła za Murami, Sanktuarium Trzech Fontann(gdzie zginął św. Paweł) Koloseum, Łuk Konstantyna, Kapitol, Fora Cesarskie, Plac Wenecki, Fontanna di Trevi, Plac Hiszpański-schody, Piazza Navona, Pantheon. Przejazd do hotelu – obiadokolacja i nocleg.

Dzień 5
Śniadanie Zwiedzanie „Wiecznego Miasta”: Bazylika św. Krzyża w Jerozolimie z relikwiami z życia Chrystusa( msza święta), Bazylika Św. Jana na Lateranie, Święte schody, Bazylika Santa Maria Maggiore, przejazd na Plac św. Piotra i udział w modlitwie Anioł Pański wraz z Papieżem. Przejazd do centrum Neapolu. Zwiedzanie miasta-katedra św. Januarego, Sanktuarium Ojca Dolindo,  Castel Nuovo, Teatro San Carlo, Galeria Umberto I, Castel Uovo, spacer po nabrzeżu dzielnicy Margelina z podziwianiem zatoki neapolitańskiej. obiadokolacja, nocleg.

Dzień 6
Śniadanie, przejazd do Pompei zwiedzanie Bazyliki Matki Bożej Różańcowej (msza św.) zwiedzanie terenów archeologicznych powstałych po erupcji Wezuwiusza. Przejazd do Pietrelciny i spacer po miejscach gdzie urodził się i żył św. Ojciec Pio. Przejazd do San Giovanni Rotondo, obiadokolacja i nocleg.
Dzień 7
Śniadanie, zwiedzanie sanktuarium O. Pio / Msza Święta/, czas wolny. Przejazd do Lanciano, zwiedzanie miejsca „Cudu Eucharystycznego” Przejazd do Manoppello – zwiedzanie Sanktuarium „Świętego Oblicza”.  przejazd do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 8
Śniadanie, przejazd do Loreto, zwiedzanie: Bazylika Domku MB /Msza Święta/, cmentarz żołnierzy polskich. Przejazd do Republiki San Marino, zwiedzanie, degustacja likierów, czas wolny na zakupy i ewentualny posiłek własny.

Przejazd nocą przez terytorium Austrii i Słowacji do Polski.

Dzień 9
W drodze powrotnej  Msza Święta . Przyjazd do miejsca docelowego  w godz. popołudniowych.

Termin i cena

Termin: cały rok

Cena :  1.810,00    50-60 osób + 1 gratis

Świadczenia

Cena zawiera:

 • Przejazd komfortowym autokarem (wyposażonym w: klimatyzację, barek, dvd, WC, rozkładane fotele);
 • 7 noclegów*** – pokoje 2-3 osobowe z łazienkami
 • Wyżywienie 2razy dziennie: 7 śniadań, 7 obiadokolacji;
 • Ubezpieczenie PZU: KL (10 000 EUR) i NNW (7 000 PLN) i od chorób przewlekłych;
 • Opieka doświadczonego pilota-przewodnika

 

Cena nie zawiera:

 • Biletów wstępów do zwiedzanych obiektów-Scavi Di Pompei, wjazdów do miast, słuchawek.(30 euro/osoba – płatne u pilota w autokarze)
 • Napoi do obiadokolacji(za wyjątkiem wody)
 • Wydatków własnych,
 • Świadczeń nie wymienionych w ofercie.

Zainteresowała Cię oferta? Masz pytania?

Wyślij nam zapytanie!

13 + 11 =

Biuro Usług Turystycznych „WACTUR”

Ul. Długosza 34,
33-300 Nowy Sącz
NIP: 734 000 60 28

„WACTUR TRAVEL” s.c.
A. Mróz, M. Mróz

Ul. Długosza 34,
33-300 Nowy Sącz
NIP: 734 348 96 71

+48 18 443 79 80

telefon czynny w godzinach pracy biura

+48 515 107 260

telefon alarmowy czynny 24/7

kontakt@wactur.com.pl

napisz do nas!

}

Godziny pracy biura:

 • Poniedziałek – Piątek, 9:00 – 17:00
 • Sobota, 10:00 – 13:00

Nasze biuro