UKRAINA: Narty w Bukovel

Symbol oferty:

MAR/GRU

Lokalizacja

Ukraina,

Bukovel, Karpaty

Transport

Autokar/ Mikrobus

Wyżywienie

HB

Zakwaterowanie

Hotel Parlament ***

Trasa:

Bukovel, Czarna Klewa, Dowga

Program wyjazdu

1 dzień 
Wyjazd z Nowego Sącza, Krakowa, Katowic, Bochni, Brzeska, Tarnowa, Rzeszowa, o godz. 06:00 (lub wg. rozkładu jazdy). Przejazd do hotelu, Zakwaterowanie w hotelu, czas wolny, obiadokolacja i nocleg.

2 – 7 dzień 
Śniadanie, Przejazd na stoki (ok. 20minut) Czas wolny na jazdę na nartach/snowboardzie. Powrót do hotelu ok. godz. 18. 00 i czas na relaks w hotelowym SPA, obiadokolacja w hotelu. Nocleg.

8 dzień 
Śniadanie, wykwaterowanie i wyjazd w kierunku Polski. Przyjazd do Nowego Sącza w godzinach wieczornych /Przewóz do pozostałych miejscowości w systemie antenowym/.

** test na COVID 19 w cenie

Zakwaterowanie

Hotel Parlament

Od pierwszej chwili Bukowel robi dobre wrażenie. Wszystko jest tu logicznie zaprojektowane przez kanadyjskich specjalistów. Nowoczesna infrastruktura narciarska pochodzi głównie z Austrii i Włoch. Głównym inwestorem w Bukowelu jest ukraiński holding finansowy Privat Bank. Ośrodek jest jakby autonomicznym regionem z własną służbą zdrowia, porządkową, ochroną. Wszystkie służby działają bardzo sprawnie. Przyjeżdża tu sporo zwykłych wycieczek, aby zobaczyć ten, jak określają niektórzy, „kawałek Szwajcarii na Ukrainie”. Trasy narciarskie wytyczono na wzgórzach otaczających ośrodek na wzgórzach Bukovel (1127 m. n.p.m.), Czarna Klewa (1246 m. n.p.m.), Dowga (1372 m. n.p.m.) możemy więc objechać go dokoła (nartostrady się łączą) i wrócić do punktu startu. Zanim wyruszymy warto zaopatrzyć się w mapkę tras. Jeżdżąc w miarę sprawnie w ciągu jednego dnia możemy wypróbować większość tras. Jest ich sporo, są urozmaicone, wszystkie są dobrze oznaczone, znakomicie przygotowane i dośnieżane, a niektóre

Kompleks hotelowy „Parlament”: przytulny hotel niedaleko Bukowel, który znajduje się na Przełęczy Jabłonnickiej na wysokości 931 m npm we wsi Jabłonica. A dzięki naszej lokalizacji na takiej wysokości nie mamy absolutnie żadnych komarów! Willa „Parlament” to nowoczesny kompleks hotelowy, w skład którego wchodzą: 3 budynki, domek letniskowy, restauracja, bilard, łaźnia, kadzie, wypożyczalnia sprzętu, odkryty basen z podgrzewaną wodą dla dorosłych i małych dzieci, jacuzzi, boisko uniwersalne (koszykówka, piłka nożna, siatkówka) ), altany i grille. To świetne miejsce dla miłośników wypoczynku w Karpatach, dla gości zmęczonych zgiełkiem wielkich miast. Na terenie kompleksu hotelowego „Parlament” rosną stuletnie ogromne świerki i piękności – modrzewie z najładniejszymi mieszkańcami – czarnymi wiewiórkami karpackimi.Hotel położony jest zaledwie 7 kilometrów od ośrodka narciarskiego Bukowel (700 metrów do wyciągu narciarskiego Koza), na odcinku Gorishkov. Można tu dojechać własnym transportem

Termin i cena

Termin: 13.03 – 20.03.2021

Cena:   2320 PLN 

Świadczenia

Cena zawiera:

 • Przejazd autokarem (WC, Klimatyzacja, DVD, Caffe- Bar) lub mikrobusem
 • 7 noclegów w hotelu***
 • 6-cio dniowy karnet Narciarski
 • Opiekę pilota
 • Śniadania i obiadokolacje według programu
 • Ubezpieczenie KL/NW/Narciarskie
 • Codzienne transfery na stoki
 • Dostęp do hotelowej strefy SPA
 • test COVID 19

Cena nie zawiera:

 • Świadczeń nie wymienionych w ofercie.
 • Dopłaty do pokoju 1-osobowego
 • Napoi do obiadokolacji

Rozkład jazdy

Zainteresowała Cię oferta? Masz pytania?

Wyślij nam zapytanie!

1 + 10 =

Biuro Usług Turystycznych „WACTUR”

Ul. Długosza 34,
33-300 Nowy Sącz
NIP: 734 000 60 28

„WACTUR TRAVEL” s.c.
A. Mróz, M. Mróz

Ul. Długosza 34,
33-300 Nowy Sącz
NIP: 734 348 96 71

+48 18 443 79 80

telefon czynny w godzinach pracy biura

+48 515 107 260

telefon alarmowy czynny 24/7

wactur@o2.pl

napisz do nas!
}

Godziny pracy biura:

 • Poniedziałek – Piątek, 9:00 – 17:00
 • Sobota, 10:00 – 13:00

Nasze biuro