Pielgrzymka Włochy – 9 DNI

Symbol oferty:

Pielgrz 10

Lokalizacja

Włochy

Transport

Autokar

Wyżywienie

HB

Zakwaterowanie

Hotel min. ***

Program wyjazdu

Dzień 1
Wyjazd z Nowego Sącza godz. 17.00 (z innych miejscowości według rozkładu jazdy) przejazd tranzytowy do Włoch.
Dzień 2
Przerwa na toaletę poranną na terenie Włoch i przejazd do Loreto. Zwiedzanie Bazyliki Domku Św. Rodziny oraz cmentarza żołnierzy polskich. Przejazd w okolice Tortoreto, zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja i nocleg.
Dzień 3
Śniadanie i wykwaterowanie z hotelu. Przejazd  w kierunku Manopello. Nawiedzenie Sanktuarium Św. Oblicza w którym znajduje się chusta Św. Weroniki. Przejazd do Lanciano i nawiedzenie Sanktuarium Cudu Eucharystycznego z VIII wieku. Przejazd do  miejscowości  Serracapriola  i nawiedzenie grobu Brata Mateusza wybitnego kaznodziei i egzorcysty z przełomu XVI i XVII wieku. Przejazd do San Giovanni Rotondo zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja  i nocleg.
Dzień 4
Śniadanie pobyt w mieście Św. Ojca Pio. Zwiedzanie antycznego kościółka muzeum Ojca Pio, Kościół Matki Bożej Łaskawej, Bazylika, grób Św. Ojca Pio. Czas wolny, możliwość zakupu dewocjonalii i pamiątek.  Przejazd na wzgórze Monte San Angelo. Nawiedzenie wykutego w skale Sanktuarium Św. Michała Archanioła. Czas wolny.  Powrót do hotelu, obiadokolacja i nocleg.

Dzień 5
Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu i przejazd do Pietrelciny rodzinnego miasta Św. Ojca Pio. Zwiedzanie miejsc  związanych z życiem Swiętego. Przejazd do Neapolu. Nawiedzenie kościoła w którym jest pochowany Ojciec Dolindo. Nastepnie zwiedzanie katedry w Neapolu z Grobem Św. Januarego. Objazd centrum miasta- Teatro San Carlo-Piazza Plebiscito-Port-Margelina.
Przejazd w kierunku Rzymu, zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja i nocleg.

Dzień 6
Śniadanie przejazd do centrum Wiecznego Miasta i zwiedzanie. W programie : Bazyliki Papieskie- Lateran, Santa Maria Maggiore, Święty Paweł za Murami. Następnie zwiedzanie Bazyliki Św. Krzyża w Jerozolimie (relikwie Chrystusa).  Sanktuarium  3 fontann z miejscem męczeńskiej śmierci  Św. Pawła. Spacer podczas którego zobaczymy  z zewnątrz Koloseum,  Forum Romanum, Fontannę di Trevi i Schody Hiszpańskie. Powrót do hotelu, obiadokolacja i nocleg.

Dzień 7
Pakowanie bagaży wczesne śniadanie. Przejazd na Watykan, następnie zwiedzanie całej Bazyliki Św. Piotra wraz z placem. Następnie czas wolny na zakup pamiątek.  W godzinach południowych wyjazd z Rzymu i przejazd do Casci. Zwiedzanie Sanktuarium i grobu Św. Rity. Przejazd  w okolice Asyżu, zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja i nocleg.

Dzień  8
Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu i zwiedzanie Asyżu. Bazylika Matki Bożej Anielskiej, Bazylika Św. Klary, centrum historyczne, Bazylika Św. Franciszka. Przejazd do Padwy. Zwiedzanie słynnego Prato della Vale oraz Bazyliki św. Antoniego. W godzinach wieczornych wyjazd w droge powrotną.
Dzień 9

Przyjazd do Nowego Sącza  w godzinach przedpołudniowych i zakończenie pielgrzymki.

Termin i cena

Termin: 15.10-23.10.2021

Cena: od 1850 PLN

 

Świadczenia

Cena zawiera:

* Przejazd autokarem (WC, Klimatyzacja, DVD, Caffe- Bar),
* 6 noclegów w hotelach min. *** w pokojach 2-, 3- osobowych z pełnym węzłem sanitarnym,
* Wyżywienie według programu
* Opiekę pilota- przewodnika,
* Kawę i herbatę podczas przejazdów,
* Ubezpieczenie KL/NW
* Opiekuna duchownego oraz Msze Święte

Cena nie zawiera:

  • Kosztów realizacji programu turystycznego: Biletów wstępu, Rejsów, Opłat wjazdowych do miast, taks klimatycznych, użyczenia zestawów TOUR-GUIDE:  40 EUR/os – obligatoryjnie płatne u pilota w autokarze.
  • Dopłaty do pokoju 1-osobowego (+ 510 PLN/os),
  • Napoi do kolacji,
  • Świadczeń nie wymienionych w ofercie.

Zainteresowała Cię oferta? Masz pytania?

Biuro Usług Turystycznych „WACTUR”

Ul. Długosza 34,
33-300 Nowy Sącz
NIP: 734 000 60 28

„WACTUR TRAVEL” s.c.
A. Mróz, M. Mróz

Ul. Długosza 34,
33-300 Nowy Sącz
NIP: 734 348 96 71

+48 18 443 79 80

telefon czynny w godzinach pracy biura

+48 515 107 260

telefon alarmowy czynny 24/7

wactur@o2.pl

napisz do nas!
}

Godziny pracy biura:

  • Poniedziałek – Piątek, 9:00 – 17:00
  • Sobota, 10:00 – 13:00

Nasze biuro